Kurs Facebook’a

Czyli kurs dodawania postów na FanPage “Przysiółek Spore”.

Witam Panie Andrzeju, w związku z panującą sytuacją i grożącym prawie całkowitym lockdown’em jestem zmuszony przeprowadzić dla Pana kurs Facebook’a w trybie zdalnym (online). Wszystko przygotowałem w pełni przejrzyście krok po kroku, dzięki temu wytłumaczę Panu wszystko tak samo jak osobiście. Dodatkowym plusem jest to, że strona kursu będzie cały czas dostępna pod tym linkiem i w razie problemów będzie Pan mógł do niego wrócić. Jeszcze dosyć istotnym plusem jest to, że może go Pan odbyć w dogodnym dla Pana czasie, np. w jesienny wieczór przy ciepłej herbacie.

Więc… ZACZYNAMY!

Rejestracja konta

W pierwszej kolejności musi Pan zarejestrować swoje własne, prywatne konto na Facebook’u. Próbowałem założyć dla Pana dwukrotnie przykładowe konto, lecz w obu przypadkach zostały one zablokowane przez Facebook’a. Facebook stara się blokować fikcyjne konta, dlatego musi Pan założyć swoje prawdziwe konto.

KROK 1

Wchodzimy na stronę internetową www.facebook.pl, wyświetli nam się strona jak na obrazku obok. Wybieramy przycisk “Utwórz nowe konto”.

KROK 2

Pojawi nam się okno do wypełnienia danych. Musi Pan uzupełnić wszystkie dane. Dodać w 100% poprawnie e-maila lub numer telefonu, ponieważ otrzyma Pan na niego kod aktywacyjny. Po wypełnieniu danych należy wybrać przycisk “Zarejestruj się”.

Bezpłatna analiza
close slider

Bezpłatna analiza Twojej strony internetowej


Przeprowadzimy bezpłatną analizę Twojej strony internetowej pod kątem bezpieczeństwa, zabezpieczeń i zgodności działania z prawem. Raport prześlemy na podany w formularzu adres e-mail.

 

Akceptuję politykę prywatności.